SAYFAYIKAYDIRIN

Şehrin Kalbindeki
Ofisiniz!

Piyalepaşa İstanbul’da bulunan ofis alanları iş hayatına da yeni bir boyut getiriyor. 4 blokta toplam 45.000 m2 alana sahip ofisler, 100 m2 ’den 1.200 m2 ’ye kadar farklı büyüklüklere sahip. Yüksek tavanları, geniş ve açılabilir pencereleriyle keyifli ve verimli bir çalışma ortamının kapılarını aralıyor.

A+ bir ofisten beklenen kaliteyi Polat Ofis farkıyla sunan ofisinizde, iş merkezlerine ve bağlantı yollarına yakın olmanın ayrıcalığını yaşarken Piyalepaşa İstanbul’un içinde yer almanın avantajına da sahip olacaksınız. Öğle tatillerinde farklı lezzetleri tatmak, biraz nefes almak ve arkadaşlarınızla buluşmak istediğinizde, seçkin kafe ve restoranlar sadece bir asansör uzağınızda. Size özel koşullarla üye olacağınız spor merkezimize, kilometrelerce yol gitmek yerine birkaç dakikada ulaşabilirsiniz. Kapalı otopark sayesinde park sıkıntısı da yok. Burada çalışmayı çok seveceksiniz.

Ayrıca Piyalepaşa İstanbul’da bulunan yeni nesil iş hanı HAN Spaces Piyalepaşa’da paylaşımlı ofislerde keyifle çalışabilir, işinizi büyütebilir , co working’in sağladığı sosyal çalışma ortamında işinize değer katacak değerli insanlarla tanışabilirsiniz.

Yeni nesil iş hanı Han Spaces şimdi Piyalepaşa İstanbul’da www.hanspaces.com