" "

SAYFAYIKAYDIRIN

Şehrin Kalbindeki
Ofisiniz!

Piyalepaşa İstanbul, modern ofis alanları ve şehrin kalbindeki konumuyla iş dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Toplam 45.000 m2'lik alana yayılan 4 blok içinde bulunan ofisler, 100 m2'den 1.200 m2'ye kadar değişen büyüklüklerle sizlere esnek seçenekler sunuyor. Yüksek tavanları, geniş ve açılabilir pencereleriyle keyifli ve verimli bir çalışma ortamının kapılarını aralıyor.

A+ bir ofisten beklenen kaliteyi Polat Ofis farkıyla sunan ofisinizde, iş merkezlerine ve bağlantı yollarına yakın olmanın ayrıcalığını yaşarken Piyalepaşa İstanbul’un içinde yer almanın avantajına da sahip olacaksınız. Öğle tatillerinde farklı lezzetleri tatmak, biraz nefes almak ve arkadaşlarınızla buluşmak istediğinizde, seçkin kafe ve restoranlar sadece bir asansör uzağınızda. Size özel koşullarla üye olacağınız spor merkezimize, ister iş sonrası ister öğle molasında birkaç dakikada ulaşabilirsiniz. Kapalı otopark sayesinde park sıkıntısı da yok. Piyalepaşa İstanbul’da çalışma ayrıcalığıyla, çevredeki seçkin mekanları keşfetmek, sosyal aktivitelere katılmak ve spora zaman ayırmak daha kolay hale geliyor. Siz de burada çalışmayı çok seveceksiniz!

Polat Ofis ve HAN Spaces iş birliği, Piyalepaşa İstanbul'un merkezinde konumlanan modern iş alanlarıyla benzersiz bir deneyim sağlıyor. Piyalepaşa İstanbul'daki yeni nesil iş hanı HAN Piyalepaşa, size paylaşımlı ofislerde çalışmanın maddi manevi konforunu sunuyor. HAN Piyalepaşa’nın sunduğu hazır ofis çözümleri, kurumsal şirketlerden serbest çalışanlara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Sanal ofis seçeneği, uzaktan çalışma ihtiyacı olan profesyoneller için ideal bir çözüm sunarken, paylaşımlı ofisler de işbirliği ve etkileşimi teşvik ediyor. Han Piyalepaşa’nın paylaşımlı ofis konsepti, özellikle start up kuran, bağımsız ya da freelancer olarak çalışan genç profesyonelleri aynı çatı altında buluşturarak yaratıcı düşüncelerin ortaya çıkmasına olanak tanıyor. Parlak fikirlerin ve iş birlikteliklerinin gelişimine katkı sağlayan bu modern çalışma alanı, Piyalepaşa İstanbul'un sunduğu geniş olanaklarla tam bir uyum içinde. Piyalepaşa İstanbul’da bulunan yeni nesil iş hanı HAN Piyalepaşa’da keyifle çalışabilir, işinizi büyütebilir, co working’in sağladığı sosyal çalışma ortamında işinize değer katacak değerli insanlarla tanışabilirsiniz.

Kurumsal ofis, ofis rezidans, paylaşımlı ofis gibi çeşitli ofis projeleri ile Piyalepaşa İstanbul, iş dünyasına yepyeni bir perspektif kazandırıyor. Hazır ofis projeleri İstanbul'da yeni bir işe başlarken veya mevcut işinizi genişletirken size uygun çözümler sunuyor. Piyalepaşa İstanbul'da çalışmanın ayrıcalığını yaşamak için sizleri bekliyoruz.

Yeni nesil iş hanı Han Spaces şimdi Piyalepaşa İstanbul’da! Piyalepaşa İstanbul'da Polat Ofis ve HAN Spaces işbirliğiyle hayata geçen bu modern ofis çözümleri, iş yaşantınıza yeni bir perspektif katmak üzere tasarlandı. Bu işbirliği, kurumsal ofis ihtiyacından paylaşımlı ofis taleplerine kadar geniş bir yelpazede esnek ve çağdaş çözümler sunarak iş dünyasının değişen dinamiklerine ayak uyduruyor.

Siz de daha fazla bilgi, fiyatlandırma ve rezervasyon için www.hanspacespiyalepasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.