SAYFAYIKAYDIRIN

İletişim

İletişim

Satış Ofisi

İstiklal Mah. Piyalepaşa Bulvarı
Polat Ofis Piyalepaşa D Blok
No:24 K:1
Beyoğlu İstanbul

0 850 622 04 04
0 212 212 04 04

Yol Tarifi
Merkez Ofis

İmrahor Cad. Polat Ofis
No: 23 B Blok Kat: 4 34400
Kağıthane İstanbul

0 (212) 216 22 30
##

Yol Tarifi

Nasıl Giderim?

TEM üzerinden gelirken; köprü istikametinden ilerliyorsanız, Hasdal, Okmeydanı bağlantı yolu üzerinden Okmeydanı Kavşağı’na ulaştıktan sonra Kasımpaşa istikametine devam ettiğinizde Piyalepeşa Bulvarı’ndasınız. Yaklaşık 1 km sonra Piyalepaşa İstanbul'u solunuzda göreceksiniz.

E5 üzerinden gelirken; köprü istikametinden ilerliyorsanız, Hasdal, Okmeydanı bağlantı yolu üzerinden Okmeydanı Kavşağı’na ulaştıktan sonra Kasımpaşa istikametine devam ettiğinizde Piyalepeşa Bulvarı’ndasınız. Yaklaşık 1 km sonra Piyalepaşa İstanbul'u solunuzda göreceksiniz.

Satış Sonrası Hizmetler

Projemizin her aşamasında odaklandığımız en önemli konu müşterilerimizin memnuniyeti ve güveninin sürekliliğidir.

Müşterilerimizle aramızda etkin bir iletişim ortamı kurmayı hedefliyoruz. Bu iletişimin sağlanması amacıyla kurduğumuz Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri’miz konut satış sözleşmesinin imzalanması ile başlayıp, proje yapımı sürecinde; malzeme seçimleri, imalatı tamamlanan konutların kalite kontrollerinin yapılması randevu oluşturularak daire sahiplerine anahtar teslimleri, tapu teslimleri ve sonrasında da aynı hassasiyetle sürdürülmektedir.

Satış Sonrası Hizmetler birimimize hafta hafta içi 09.00 – 18.00, hafta sonu ise 10.00-18.00 saatleri arasında 0212 212 04 19 nolu telefon veya info@piyalepasa.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İkinci El Satış ve Kiralama

Projemizin mevcut fiyat istikrarının korunması ve değerinin artması için proje içindeki ikinci el satış ve kiralamaların kontrol altında tutulması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu amaçla ikinci el kiralama ve satış hizmetleri şirketimiz Piyalepaşa Gayrimenkul kontrolünde yapılmaktadır.

Piyalepaşa İstanbul da yer alan konut/konutlarınızın kiralanması ve/veya satışı için 0 535 201 1703 nolu telefon veya emlakdanismani@piyalepasa.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Piyalepaşa İstanbul’da Müşteri Hizmetleri, Polat Yönetim tarafından verilmektedir. Polat Yönetim, yönetimini yaptığı projelerde, uzman kadrosu ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışıyla verilen temizlik, güvenlik, resepsiyon, tamirat, muhaberat, haşere kontrol ve bitki bakım gibi hizmetleriyle kaliteyi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve güçlü bir iletişimle müşteri sadakatini sağlamak için çalışmaktadır.

Toplu yaşam alanlarında ortaya çıkabilecek problemlerin giderilmesi ve rutin işlerin yerine getirilmesini sistemli şekilde organize ederek güvenli, huzurlu ve mutlu bir yaşam alanı sağlamayı hedeflemektedir.

Müşteri Hizmetleri birimine 7/24 destek için 0850 622 05 05 telefondan veya mh@polatyonetim.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Dijital Uygulamalar

Polat Yönetim, P-Life ve Apsiyon uygulamaları ile Piyalepaşa İstanbul sakinlerinin ve ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor:P Life

P Life, Piyalepaşa İstanbul sakinlerinin yanısıra, ofis sahibi olan, çalışan ya da Polat Piyalepaşa Çarşı’yı ziyaret eden ve otelde konaklayan müşterilerin memnuniyetini artırmak üzere tasarlanmış bir müşteri sadakat programıdır. Uygulamayı akıllı telefonuna indiren kullanıcılar, Polat Piyalepaşa Çarşı’da yer alan mağazaların sunduğu kampanya ve indirimlerden, Piyalepaşa İstanbul’daki yenilik ve gelişmelerden anında haberdar olabilir. Piyalepaşa İstanbul semt sakinleri, tüm bu fırsatların yanı sıra uygulama üzerinden aidat ve faturalarını görüntüleyebilir ve site yönetim programı olan Apsiyon’a bağlanarak ödemelerini kolayca gerçekleştirebilir.APSİYON

Polat Yönetim  tarafından kullanılan Apsiyon, yaşam alanlarının daha verimli ve etkin yönetilmesi için hizmet veren, Türkiye’nin en büyük site yönetimi platformudur. Mobil uygulama ve apsiyon.polatyonetim.com adresinden kayıt yaptırabilen Apsiyon’la kullanıcılar, aidat, tüketime bağlı giderler ve diğer borçlarını takip ederek, online olarak ödemelerini yapabilmektedir. Ayrıca bakım ve onarım işlemleri ile ilgili süreçleri takip ederek, görüş, öneri ve taleplerini de platform üzerinden Polat Yönetim Müşteri Hizmetleri’ne kolaylıkla iletebilmektedir.

SİZE ULAŞALIM

Formu doldurup gönderdiğinizde yetkililerimiz en yakın zamanda sizinle irtibata geçeceklerdir

Max 2000 kalan karakter: 2000