" "

SAYFAYIKAYDIRIN

Hizmetlerimiz

Projemizin her aşamasında odaklandığımız en önemli konu müşterilerimizin memnuniyeti ve güveninin sürekliliğidir.

Müşterilerimizle aramızda etkin bir iletişim ortamı kurmayı hedefliyoruz. Bu iletişimin sağlanması amacıyla kurduğumuz Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri’miz konut satış sözleşmesinin imzalanması ile başlayıp, proje yapımı sürecinde; malzeme seçimleri, imalatı tamamlanan konutların kalite kontrollerinin yapılması randevu oluşturularak daire sahiplerine anahtar teslimleri, tapu teslimleri ve sonrasında da aynı hassasiyetle sürdürülmektedir.

Satış Sonrası Hizmetler birimimize hafta içi 09.00 – 18.00, hafta sonu ise 10.00-18.00 saatleri arasında 0212 212 04 19 nolu telefon veya info@piyalepasa.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İkinci El
Satış ve Kiralama

Projemizin mevcut fiyat istikrarının korunması ve değerinin artması için proje içindeki ikinci el satış ve kiralamaların kontrol altında tutulması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu amaçla ikinci el kiralama ve satış hizmetleri şirketimiz Piyalepaşa Gayrimenkul kontrolünde yapılmaktadır.

Piyalepaşa İstanbul da yer alan konut/konutlarınızın kiralanması ve/veya satışı için 0 535 201 1703 nolu telefon veya emlakdanismani@piyalepasa.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Piyalepaşa İstanbul’da Müşteri Hizmetleri, Polat Yönetim tarafından verilmektedir. Polat Yönetim, yönetimini yaptığı projelerde, uzman kadrosu ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışıyla verilen temizlik, güvenlik, resepsiyon, tamirat, muhaberat, haşere kontrol ve bitki bakım gibi hizmetleriyle kaliteyi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve güçlü bir iletişimle müşteri sadakatini sağlamak için çalışmaktadır.

Toplu yaşam alanlarında ortaya çıkabilecek problemlerin giderilmesi ve rutin işlerin yerine getirilmesini sistemli şekilde organize ederek güvenli, huzurlu ve mutlu bir yaşam alanı sağlamayı hedeflemektedir.

Müşteri Hizmetleri birimine 7/24 destek için 0850 622 05 05 telefondan veya mh@polatyonetim.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Yaşam Klavuzu

Polat Yönetim
Danışmalık
Hizmetleri A.Ş.

Yüksek Kaliteli, Şeffaf ve Sürdürülebilir Yönetim Hizmeti

Polat Yönetim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş profesyonel tesis yönetimi yapmak üzere kurulmuştur. Şirket bünyesinde yer alan profesyonel yönetim kadrosu ve dış tedarikçiler aracılığıyla temin ettiği temizlik, güvenlik ve teknik gibi ana tesis yönetimi hizmetleriyle, tüm projelere en verimli ortak gider m2/kalite rasyosu ile yüksek kaliteli, şeffaf ve sürdürülebilir yönetim hizmeti vermektedir.

Yönetimini Yaptığımız Tesisler:
o Polat Ofis Kağıthane
o Polat Ev Göztepe
o Piyalepaşa İstanbul

Tel: (+90) 212 211 12 33
Faks: (+90) 212 211 12 15
Mail: info@polatyonetim.com

Piyalepaşa
Yönetim

Danışmalık
Hizmetleri A.Ş.

Piyalepaşa Yönetim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş, Türkiye’de özel sektör tarafından hayata geçirilen, en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’un ticari kısmı olan Polat Piyalepaşa Çarşı’nın profesyonel işletme yönetimini yapmak üzere kurulmuştur.

Piyalepaşa Yönetim, projenin ticari bölümlerinde bilinirlik ve kalitenin artırılması ve verimli işletilmesi için ticari alandaki ziyaretçi sayısının artırılması amacıyla çalışmaktadır.

o Ticari alan kiralama
o Pazarlama aktiviteleri organizasyonu
o İşletmelerin ciro performanslarının artırılması
o İşletme bütçelerinin en ekonomik şekilde oluşturulması için yönetim hizmeti

Tel. (+90) 850 622 04 04
F. (+90) 212 212 04 04