SAYFAYIKAYDIRIN

Şehrin Orta Yerinde
Hayat Dolu
Modern Bir Yaşam!

Hayat dolu Beyoğlu, İstanbul’un merkezinde olmasının yanı sıra tarihi ve kültürel dokusuyla şehrin en özel semtlerinden birisi. Bir yanında şehrin genç ve yaşayan yüzü Beşiktaş, diğer yanında ise eşsiz Haliç…

Her geçen gün değeri artan ve tarihi dokusuyla yüzyıllardır İstanbul’un gözbebeği olan semt; turizm, ticaret ve eğlencenin kalbindeki benzersiz Piyalepaşa İstanbul Premium ile şimdi ihtiyaç duyduğunuz her şeyden daha fazlasını sunuyor.

Burada Ayrıcalıklı
Bir Yaşam Var!

Premium yaşamın tadını şehrin kalbinde, sevdiklerinizle birlikte çıkarmanız için Piyalepaşa İstanbul Premium’da 73 m2’den 129 m2’ye kadar değişen 1+1, 2+1 ve isteğinize göre 3+1’e dönüşebilecek farklı büyüklük ve tipte daireler zevk ve beğenilerinize hitap edecek şekilde tasarlandı.

Yerden ısıtmalı, beyaz eşyalı, yüksek tavanlı premium konutlar, gün ışığından mümkün olduğunca yararlanmayı sağlayan büyük pencereleri ve özel tasarım mutfaklarıyla sizi ayrıcalıklı bir yaşama davet ederken kesintisiz güvenlik hizmetleri kendinizi 7/24 güvende hissedeceğiniz bir ortam yaratıyor.