SAYFAYIKAYDIRIN

Evinizin Önü
Polat Piyalepaşa Çarşı

Hayata keyifli bir mola vererek biraz alışveriş yapmak, vizyondaki son filmleri izlemek, seçkin restoran ve kafelerde lezzet yolculuğuna çıkmak, ya da şehre yeni gelen bir sergiye uğramak için uzaklara gitmenize gerek yok.

Piyalepaşa İstanbul’un alışveriş ve yaşam alanlarında eğlenceden modaya, sanattan lezzete aradığınız her şey hemen yanı başınızda!

piyalepaşa

Galeri

Alışveriş ve Eğlence, Semt Hayatıyla İç İçe…

Günümüzde alışveriş trendlerini incelediğimizde, insanların artık AVM’lerden uzaklaşıp daha çok açık alanlara yöneldiğini, başka bir deyişle canlı sokak yaşantısından kopmadan, şehirden izole olmadan uzun süre keyifli vakit geçirebilecekleri daha ferah bir alışveriş deneyimini tercih ettiklerini söylemek mümkün.

İstanbul’da özlenen semt hayatını yeniden canlandıracak olan Piyalepaşa İstanbul, 2020’de açılması planlanan Polat Piyalepaşa Çarşı’yı, bu yönelimi göz önünde bulundurarak tasarladı.

Piyalepaşa İstanbul’un 31.000 m²‘lik bir açık alana yayılacak olan Polat Piyalepaşa Çarşı’da; her daim canlı, renkli bir ambiyans ve her yaşa ve zevke hitap eden bir seçenek çeşitliliği yakalanması planlanıyor.

İşte Polat Piyalepaşa Çarşı’da bulabilecekleriniz arasından öne çıkanlar:

Kabataş, Nişantaşı, Beşiktaş, Haliç ve Karaköy gibi merkezlere yakın mesafede yer alacak, ve kısa süreli park, taksi, vale gibi imkânlara ek olarak metro ve metrobüslere shuttle hizmetinin de sunulacağı Polat Piyalepaşa Çarşı, bu sayede sadece Piyalepaşa İstanbul sakinleri için değil, bu canlı sosyal yaşamı keşfetmek isteyen, şehrin dört bir yanından tüm ziyaretçilere kapılarını açmaya hazırlanıyor.