Piyalepaşa İstanbul Premium Projesi

SCROLL

ŞEHRİN YENİ ÇEKİM MERKEZİ VE YATIRIMCILARIN YENİ GÖZDESİ

piyalepasa.com.tr

PROJE HAKKINDA

Ayrıcalıklı
Bir Yaşam Alanı

Türkiye’nin özel sektör tarafında gerçekleştirilmiş en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul’un yanı başında konumlanan Piyalepaşa İstanbul Premium, size ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sunuyor.

Her daireye özel tasarlanan balkonların yanı sıra teras ve bahçe opsiyonları, yüksek tavanları ve büyük pencereleriyle yaşayabileceğiniz ferah bir ortam yaratıyor. Kapalı otoparkı ve özel depo alanları ise hayatınızı kolaylaştırıyor.

Yaşam alanlarınızın dairenizle sınırlı olmadığı Piyalepaşa İstanbul Premium’da, benzersiz lobby alanı, eğlence ve aktivite alanlarıyla hayatınızı istediğiniz gibi genişletebileceksiniz.

Üstelik açık havada alışveriş yapabileceğiniz, çocuklara özel oyun alanları, sanatın öncü galerileri, zengin gastronomi kültürüyle Polat Piyalepaşa Çarşı sadece bir adım uzağınızda!

LOKASYON

Nasıl Giderim?

TEM üzerinden gelirken; Köprü istikametinden ilerliyorsanız, Hasdal, Okmeydanı bağlantı yolu üzerinden Okmeydanı Kavşağı’na ulaştıktan sonra Kasımpaşa istikametine devam ettiğinizde Piyalepaşa Bulvarı’ndasınız. Yaklaşık 1 km sonra Piyalepaşa İstanbul Premium’u solunuzda göreceksiniz.

E5 üzerinden gelirken; Köprü istikametinden ilerliyorsanız, Hasdal, Okmeydanı bağlantı yolu üzerinden Okmeydanı Kavşağı’na ulaştıktan sonra Kasımpaşa istikametine devam ettiğinizde Piyalepeşa Bulvarı’ndasınız. Yaklaşık 1 km sonra Piyalepaşa İstanbul Premium’u solunuzda göreceksiniz.

  • BEYOĞLU 3 DK
  • NİŞANTAŞI 7 DK
  • METRO 5 DK
  • TEM VE E5 5 DK
  • KAĞITHANE VE DOLMABAHÇE TÜNELLERİ 1 DK
  • DOLMABAHÇE 5 DK

İLETİŞİM

Satış Ofisi

Adres

İstiklal Mah. Piyalepaşa Bulvarı
Polat Ofis Piyalepaşa D Blok No:24 K:1 Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 212 04 04